Hakkımızda

 

Bebek Parkı Online Satış Mağazası ithal olarak gelen Bebek Parkı ürünlerini Türkiye'nin her tarafına en hızlı, en ucuz ve en güvenilir şekilde gönderimini yapmak için yola çıkmıştır. Firma olarak 1994 yılından bu yana değişik alanlarda toptancılık yapmaktadır. 2001 yılından ititbaren ürünlerini internet üzerinden pazarlamaya başlamıştır. İlk etapta 15 kişilik ekibimiz ile çıktığımız bu yolda, hedeflerimize doğru emin adımlarla yürüyoruz. 

Mağaza mağaza gezmek zorunda kalmayarak, web sitemizde Bebek ürünlerine kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Online mağaza olarak internet bağlantınızın olduğu her yerde kolaylıkla ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceksiniz. Satın aldığınız ürünler, tarafımızdan kargolanarak adresinize kadar teslim edilecektir.

 

Kuruluş

Bebekparki Online Satış Mağazası, hamile ve 0-2 yaş arası annelerin ihtiyaç duydukları tüm ürünleri uygun fiyatlarla alabilmesi için 2010 yılında kurulmuştur.

 

Yatırımcı ve Danışman Kadrosu

Bebekparki Online Satış Mağazası şu anda faaliyet göstermekte olan 100'e yakın projeye sahip olan Kuzi A.Ş.'nin bir kuruluşudur.

 

Taksit, Kapıda Ödeme ve Havale Seçenekleri

Online mağazamız tüm kredi kartlarına vade farksız 12 aya kadar taksit imkanı sunmaktadır. Ayrıca havale ve ya kapıda ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

Kargo Süresi ve Müşteri Hizmetleri

Sipariş verdiğiniz ürünler 3 iş gün içerisinde tarafımızdan paketlenerek adresinize kargo yolu ile gönderilmektedir. Siparişiniz ile ilgili bir sorun olduğunda Müşteri Hizmetlerimizi arayarak anında bilgi alabilirsiniz.

 

Çalışma Prensibimiz

Amacımız, üyelerimize verdiğimiz önem doğrultusunda, siparişleri zamanında adreslerine ulaştırmak ve gün geçerek artan alışveriş deneyimini daha da iyi hale getirmeye çalışmaktaktır!

 

Bize Ulaşın!

Kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için 0 507 073 10 00 numaralı telefondan ve info@bebekparki.com adresli mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.