GARANTİ ŞARTLARI

Bebekparkı.com web sitesindeki tüm ürünler Bebekparkı garantisi altında, sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Bebekparkı.com'dan satın alacağınız ürünler 365 gün boyunca Bebekparkı bakım garantisi altındadır. Kullanım süresi içerisinde ürün ile ilgili herhangi bir üretim hatası ortaya çıkması durumunda Bebekparkı ürünü ücretsiz tamir etme ya da yenisi ile değiştirme garantisini verir. Bununla birlikte Bebekparkı, satın aldığınız ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için gerekli olan desteği sağlamak için her zaman yanınızdadır.

Bebekparkı.com’dan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Bebekparkı dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, onarma vb işlemler yapmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Bebekparkı.com sipariş yetkilisine müşteri ilişkileri iletişim formu’nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için müşteri ilişkileri iletişim formu’nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.